Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií
Kategórie/Upratovacie vozíky/Upratovacie vozíky - Sety/Upratovací PROFI set - vozík PROFICART M + komplet PROFI mop

Upratovací PROFI set - vozík PROFICART M + komplet PROFI mop

Absolútne bezkonkurenčná cena za PROFI QUALITY výbavu pre bezdotykové a excelentne rýchle umývanie podláh. Kompletná zostava pozostáva z týchto položiek:

1. Vozík PROFICART M
Špičkový profesionálny upratovací vozík s dvoma 25 litrovými vedrami, bočnou poličkou na mop a odpadovým košom. Robustný žmýkač na mop, pogumované kolieska a bočná polička na mop. Stal sa najobľúbenejším vozíkom kvôli svojej ideálnej veľkosti a univerzálnosti. Vhodný na umývanie chodieb, kancelárií, skladov, budov, výrobných hál... Systém bezdotykového umývania - Ak sa pri umývaní podlahy používa mop systém FLIPPER, tak sa stihne umyť oveľa väčšia plocha vďaka rýchlemu a jednoduchému žmýkaniu mopu. Vďaka tomuto profesionálnemu systému je práca s ním mimoriadne efektívna a jednoduchá, nakoľko ruky obsluhy neprichádzajú do kontaktu s mopom a vodou.

2. Držiak mopu Magic Vario Click PROFI Quality 40 cm
Skladací držiak na mop s patentovanou funkciou vzpriamenej polohy. To znamená, že po zakliknutí ostane držiak zafixovaný v rovnej polohe a slúži ako držiak tyče. Použiteľný ako na fixné, tak aj kapsové mopy. Žmýkanie a následná obsluha mopu je vykonávaná za pomoci použitia nôh. Vďaka tomuto profesionálnemu systému je práca s ním mimoriadne efektívna a jednoduchá, nakoľko ruky obsluhy neprichádzajú do kontaktu s mopom a zostávajú čisté a suché.

3. Mop Flipper Bavlna PROFI – bavlnený mop 40 cm
Mop Flipper Bavlna PROFI je vysokokvalitný bavlnený mop s dĺžkou 40 cm. Ušká majú dierky, pre čo najlepšie uchytenie mopu v držiaku. Bavlnené mopy sa používajú na všetky umývateľné podlahy, ako sú napr. prírodný a umelý kameň (dlažba), linoleum, guma atď.

4. Násada ALU 140 cm na držiak mopu
Profesionálna násada, tyč ALU 140 cm na držiak mopu je vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny s dĺžkou 140 cm, ktorá slúži ako násada na mop. Tyč ALU vyniká svojou pevnosťou a odolnosťou, vďaka čomu sa neláme, nekriví ani nehrdzavie. Držiak mopu sa jednoducho nasadí na tyč ALU a zabezpečí sa poistkou proti vypadnutiu.

Pôvodná cena: s DPH250.08 € Cena: 187.00 €bez DPH Cena: 224.4 €s DPH
Cena: bez DPH