Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Akciové produkty

VCL 703 ST OIL
VCL 703 ST OIL

Priemyselný vysávač VCL 703 ST OIL, je určený pre vysávanie mokrých nečistôt, ol...

744 €708 €
Nilfisk ATTIX 44-2H IC AZBEST s automatickým oklepom filtra
Nilfisk ATTIX 44-2H IC AZBEST s automatickým oklepom filtra

Nilfisk ATTIX 33-2H IC je profesionálny jednomotorový vysávač s automatickým okl...

1035.6 €934.8 €
Bohman POWER K 15
Bohman POWER K 15

Bohman POWER K 15 je stroj špeciálne vyrobený na čistenie menších plôch kobercov...

940.8 €717.6 €

Ponúkame profesionálnu čistiacu techniku za najlepšie ceny

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj a servis profesionálnej čistiacej techniky v najlepších cenách na trhu. Široká škála strojov, techniky a doplnkového sortimentu, ktorú Vám ponúkame, je dostatočne veľká, aby sa vedela prispôsobiť konkrétnym požiadavkám zákazníkov. Z každého odvetvia sa snažíme ponúknuť to najlepšie a za najlepšiu cenu. 

Sme predajňa s veľkou škálou produktov priamo na predajni a tovarom ihneď k odberu. V našej prezentácii nájdete ucelený sortiment kvalitnej čistiacej techniky a čistiacich strojov, ktoré pre vás dodávame priamo z výrobných závodov špičkových firiem pre profesionálnych užívateľov rovnako ako aj pre menej náročné prevádzky a nasadenie.

Naša ponuka zahŕňa vysokoprofesionálne čistiace stroje a technológie pre ľahký a ťažký priemysel a je doplnená aj o jednoduché produkty určené pre domácnosť a ľahké použitie, u nás si teda vždy vyberiete len to správne.

Prečo my?

  • mnohoročné skúsenosti z praxe
  • vynikajúca cenová a predajná stratégia
  • odborné poradenstvo pri výbere stroja
  • komplexná ponuka kvalitných produktov ihneď k odberu
  • rýchla dostupnosť náhradných dielov
  • certifikované produkty a patentované systémy
  • rýchly a kvalitný servis a opravy
  • odborne zaškolené servisné oddelenie
  • stabilná sieť distribútorov v regiónoch

V našej ponuke nájdete výrobky od renomovaných firiem Bohman, NilfiskG&W, Wirbel a Weber. Dokážeme ale zabezpečiť aj sortiment a náhradné diely na veľké množstvo ďalších značiek, náš záber je naozaj mimoriadne veľký :-)

Nilfisk-ALTO je značka koncernu Nilfisk-Advance. Nilfisk-Advance vyrába upratovaciu techniku vyše 100 rokov a je jedným z vedúcich svetových výrobcov profesionálnej upratovacej techniky.

Sídlo je v Dánsku a má pobočky vo všetkých hlavných Európskych krajinách, Severnej Amerike a Ázii. Výrobné závody spoločnosti sa nachádzajú v Maďarsku, Číne, Taliansku, USA, Singapure, Dánsku a v Nemecku.

Zaoberá sa výrobou profesionálnej čistiacej tehniky ako sú vysokotlakové čističe, vysávače a stroje na čistenie podláh pre poľnohospodárske, automobilové a priemyselné spoločnosti, upratovacie spoločnosti a súkromných zákazníkov.

V Nilfisk-ALTO sa sústredia na inovácie a rast. Spoločnosť verí na vytváranie a udržovanie dlhotrvajúcich vzťahov s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami.

Vysoká úroveň servisovateľnosti znižuje náklady na údržbu a tým celkové náklady na čistenie. Ak potrebujete výrobok z komerčnej rady, alebo z viacej priemyselnej rady, určite nájdete dokonalý produkt v zmysle čistiaceho výkonu, ergonómie a znížených nákladov na čistenie v ponuke Nilfisk-ALTO.

Wirbel je značka produktov čistiacej techniky vysokej kvality, dlhodobo pôsobiaca na trhu s čistiacov technikou. Je dobre známa a rešpektovaná profesionálnymi užívateľmi hlavne v divízii jednokotúčových strojov

Firma Weber pôsobí na trhu s čistiacou technikou takmer 120 rokov. Zamestnáva približne 130 zamestnancov a svoje produkty predáva vo viac ako 30 krajinách po celom svete.

Ponúkame aj veľké množstvo rôzneho príslušenstva, ako aj spotrebného materiálu k umývacím strojom všetkých možných značiek.

V ponuke máme aj upratovacie vozíky a kompaktné čistiace stroje za bezkonkurenčné ceny.

Pokiaľ nájdete niekde nižšiu cenu, neváhajte nás kontaktovať, cenu Vám upravíme!