Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií
Bazár/Fimap Genie 35 B

Fimap Genie 35 B

Predaj tohto produktu bol ukončený.

GENIE B je menší a šikovný, batériou poháňaný čistiaci stroj. Vysáva, umýva a vysušuje v jednom postupe malé priestory, čím znižuje náklady na čistenie a čas. Je dostupný s pracovnou šírkou 35 cm a je vhodný na údržbové čistenie menších plôch.

Tento umývací stroj je ideálnym pomocníkom v reštauráciách, telocvičniach, wellnes centrách, školách, kanceláriách, ale aj v menších obchodoch a recepciách hotelov. Vo všetkých týchto priestoroch môže nahradiť ručné čistenie, ušetrí náklady a zvýši efektivitu a účinnosť čistenia.

Tento stroj je vybavený jednou diskovou kefou. Vďaka svojim rozmerom a možnosti sklopenia rukoväte je vytvorená maximálna manévrovaca schopnosť, Genie 35 B tak veľmi efektívne umýva napr. v rohoch miestností a pozdĺž stien. Genie 35B si rovnako dobre poradí aj so zastavanými priestormi. Sacia polkruhová stierka je umiestnená za kefou, čo umožňuje ideálne odsávanie. Podlaha po čistení tak zostáva čistá a suchá.

Je určený predovšetkým  pre údržbu malých plôch do 300-400m2.

Stroj je dodávaný so štandardnou Nylon kefou, ako aj s mäkšou kefou na háklivejšie povrchy. Stroj je po kompletnej GO v 100% stave. Nová batéria, nový nabíjač, nové sacie lišty, nový sací motor, nový elektromagnetický ventil na vodu. V prípade vyžiadania dostupný aj unášač padov a pady. 

Vyrobca: FIMAP
Šírka záberu: 35 cm
Šírka sania: 44 cm
Plošný výkon: 1000 m²/hod
Autonómia stroja (do) 1 hod
Motor kefy: 12/250 V/W
Motor sania: 12/250 V/W
Nádrž na roztok: 10 l
Nádrž na odpad: 10 l
Otáčky kefy: 140/min
Prítlak kefy: 20 kg
Rozmery stroja: 68 x 101 x 44 cm (dxšxv)
Hmotnosť (bez batérie): 42 kg
Hmotnosť (s batériou): 67 kg
Cena: bez DPH