Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií
Zaujímavé články/Aký upratovací vozík potrebujem?
Aký upratovací vozík potrebujem?

Aký upratovací vozík potrebujem?

Dátum pridania: 23.05.2018

Pravdepodobne jednou z najviac podceňovaných a opomínaných vecí z čistiaceho vybavenia je upratovací vozík, ktorý ale má veľký potenciál oživiť Váš čistiaci tím. Upratovacie vozíky sú vhodné na čistenie rôznych priestorov ako sú školy, veľké kancelárie, veľké verejné priestory, nákupné centrá alebo letiská.

Prečo používať upratovací vozík?

V súčasných moderných budovách je zvyčajne nedostatok miestností pre vybavenie na upratovanie. Vypadá to, akoby architekti zabudli, že budovy už je potrebné aj čistiť!

Vždy, keď sa musíte vrátiť späť do miestnosti s upratovacím vybavením, aby ste si zobrali pár kusov toaletného papiera, mop, lopatku alebo čokoľvek iné, stratíte pritom drahocenný čas, ktorého máte v už aj tak nabitom rozvrhu málo.

Ak ušetríte čas potrebný na to aby ste opustil priestor, ktorý potrebujete upratať, a išli si zobrať potrebné vybavenie, získate dodatočný čas, ktorý môžete využiť na dôkladnejšie čistenie.

To je presne ten dôvod, prečo používať upratovací vozík.

Ak máte správne zvolený upratovací vozík, všetko, čo budete pravdepodobne potrebovať si môžete naložiť na vozík pred začiatkom upratovania. Na začiatku upratovania si vozík jednoducho dotlačíte na miesto, kde budete upratovať a môžete začať.

Body, ktoré si musíte zvážiť pri výbere upratovacieho vozíka:

Zhrnuli sme pre Vás najdôležitejšie body, ktoré je potrebné si zvážiť pri výbere správneho upratovacieho vozíka. Samozrejme existujú aj ďalšie špecifické body ktoré si musíte zvážiť, ale tento zoznam Vám pomôže začať:

  • Potrebujete zbierať a odvážať odpad? – Vyberte si vozík, ktorý má dostatočný držiak na vrecia.
  • Potrebujete zbieraný odpad separovať? – Uistite sa, že vozík má možnosť uchytenia viacerých vriec.
  • Budete vozík ponechávať bez dozoru na verejných miestach? – Vozík by mal mať aspoň jednu uzamykateľnú priehradku na chemikálie.
  • Aké čistiace vybavenie potrebujete mať so sebou? – Uistite sa, či má vozík dostatočnú kapacitu.
  • Potrebujete doplňovať spotrebný materiál? – Skontrolujte dostatok úložného priestoru.
  • Budete presúvať vozík medzi budovami alebo po drsnom povrchu? – Možno budete potrebovať, aby Váš vozík mal „terénne kolesá“. (Áno, aj to je možné)
  • Máte obmedzené priestory? – Uistite sa, že sa Váš nový vozík zmestí do priestorov, ktoré potrebujete upratať.

Pozrite si našu ponuku upratovacích vozíkov

Skôr ako si vyberiete nový upratovací vozík, nezabudnite si skontrolovať Vaše vybavenie na umývanie podláh (Váš mop). Aj v tejto oblasti dochádza k vývoju a môžu existovať lepšie druhy mopov, ktoré by Vám prácu uľahčili.

Niektoré upratovacie vozíky sú priamo vybavené integrovaným vedrom a mopom, takže Váš doterajší mop už nebudete potrebovať.

Upratovacie vozíky sú teda výborným pomocník pri upratovaní, ktorý Vám dokáže ušetriť veľa času, ktorý ste doteraz potrebovali na neustále chodenie medzi miestnosťou s upratovacím vybavením a miestom, ktoré ste potrebovali upratať. Upratovacie vozíky môžete dokonca využiť ako bezplatnú reklamu, pretože niektoré modely majú možnosť polepov.

Komentáre