Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Akciové produkty

Priemyselný vysávač VCL 703 IK-ST na kovovom podvozku
Priemyselný vysávač VCL 703 IK-ST na kovovom podvozku

Profesionálny priemyselný vysávač mokro-sucho VCL 703 IK-ST na odolnom kovovom p...

588 €462 €
GS 3/78 CYC - vysávač s cyklónovým odlučovačom pre odsávanie jemného prachu
GS 3/78 CYC - vysávač s cyklónovým odlučovačom pre odsávanie jemného prachu

Priemyselný trojmotorový vysávač GS 3/78 CYC na podvozku pre suché vysávanie ve...

1008 €958.8 €

Mopman LIA DB 42 PRO

Mopman LIA DB 42 PRO – je batériový podlahový umývací stroj s odsávaním úplne novej kategórie, ktorý prepisuje históriu.

"Čistite kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť"

Batériový podlahový umývací stroj s odsávaním MOPMAN LIA DB PRO 42 je kompaktný a vysoko výkonný podlahový umývací stroj, ktorý vďaka úplne novej koncepcii vyniká ako umývacími účinkami, tak úžasnou manévrovateľnosťou. Konštrukcia umožňuje čistiť aj miesta kam sa podlahové umývacie stroje tradičnej konštrukcie nedostanú. Aj napriek svojim rozmerom však pohodlne zvláda upratovanie malých a stredne veľkých priestorov.

Podlahový umývací stroj MOPMAN LIA DB PRO 42 je vybavený dvoma kefami s celkovou pracovnou šírkou 42 cm. Kefy je možné samozrejme vymeniť za iné alebo použiť držiaky padov a umývať s padmi. Už čoskoro prídeme s novými doplnkami pre ešte lepšie čistenie z mikrovlákna.

Pri výrobe sme mysleli nielen na čistiace účinky, ale zároveň som hľadali cesty ako docieliť celkovú udržateľnosť produktu. Vďaka použitiu stroja MOPMAN LIA DB PRO 42 ušetríte až 80% vody oproti mopovaniu (vytieranie podlahy mopom) a zároveň ušetríte až 30% vody v porovnaní s trdičnými podlahovými umývacími strojmi. Spotreba vody a správne dávkovanie je zaistené čerpadlom s maximálnym prietokom 16 litrov vody za hodinu (predstavte si, keby ste so 16 litrami vody mali vytierať hodinu, respektíve koľko vody by ste spotrebovali počas hodiny upratovania vytierania mopom, aby podlaha bola čistá).

Použitím podlahového umývacieho stroja MOPMAN LIA DB PRO 42 ušetríte nielen vodu, ale aj Váš čas. Zároveň podlahu skutočne čistíte nakoľko je stroj vybavený dvoma nádržami, kedy z nádrže na čistú vodu (umývací roztok) je tekutina dávkovaná na kefy, ktoré za pomocou mechanickej sily + v prípade použitia čistiaceho prostriedku tiež chemické sily odstraňujú nečistoty z podlahy. Tieto nečistoty sú následne odsávané z podlahy pomocou stieracej lišty do nádrže na znečistenú vodu. Umývanie podláh pomocou podlahových umývacích strojov je až o 80% účinnejšie ako umývanie podlahy pomocou mopu.

O odstránenie nečistôt sa teda starajú kefy alebo pady, ktoré poháňa dva výkonné bezuhlíkové motory s reguláciou otáčok (regulácia iba pri niektorých modeloch). Odsatie zaisťuje sacia lišta, ktorá využíva sacieho výkonu úplne novo vyvinutého sacieho motora od spoločnosti.

Srdcom každého batériového stroja je batéria. Energiu pre fungovanie stroja dodáva lítium-ión batéria 36V 15Ah so životnosťou cez 1800 nabíjacích cyklov. Nabitie batérie zaisťuje externá nabíjačka. Externé nabíjanie umožňuje do stroja obratom zasunúť náhradnú batériu a upratovať zatiaľ čo sa prvá batéria dobíja.

Podlahový umývací stroj MOPMAN LIA DB PRO 42 dokáže na jedno nabitie pracovať až 1 hodinu a 40 minút. Samozrejme celková dĺžka prevádzky na jedno nabitie je závislá aj na ďalších parametroch ako sú otáčky kief, upratovaný povrch, zvolený typ kotúčov na čistenie, teplota.... Batéria vyrobená v EÚ so všetkou certifikáciou je zárukou kvality, životnosti i výkonu.

Staráme sa o vás. Každý stroj, každé zariadenie potrebuje údržbu, servisný zásah, ale predovšetkým starostlivosť. To najdôležitejšie je však vždy na obsluhe stroja. Stroj je treba po každom upratovaní riadne vyčistiť a skontrolovať a z času na čas, výdy keď je potrebné vymeniť spotrebný materiál ako sú stieracie gumy alebo kefy. Podlahový umývací stroj MOPMAN LIA DB PRO 42 je jednoduchý a jednoduchý aj pre údržbu vďaka prístupu k častiam, ktoré musí obsluha čistiť po každom upratovaní (nádrže, stieracia lišta a kompletné očistenie stroja).

Pôvodná cena: s DPH3828 € Cena: 2250.00 €bez DPH Cena: 2700 €s DPH
Napájanie: 36 V líthiová batéria
Kefa: 2 x disková
Čistiaci záber: 420 mm
Sacia lišta: 460 mm
Prítlak kefy: 31 gr/cm2
Otáčky kefy: 350 ot./min.
Pracovná doba na jedno nabitie: až do 100 min
Nádrž na roztok: 1,8 l
Nádrž na špinavú vodu: 3,8 l
Hlučnosť: 79 dB(A)
Rozmery stroja: 120x46x52 cm
Motor kief: 2 x 150 W
Sací motor: 250 W
Plošný výkon: 1190 m2/hod
Hmotnosť: 25 kg
Cena: bez DPH