Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

G&W 26 I CEME

Najvyšší stroj profesionálnej rady extraktorov G&W 26 I CEME je kombináciou mimoriadne veľkej kapacity nádoby na špinavú vodu a nádoby na saponát s mimoriadne silným výkonom obstaraným dvoma extrémne výkonnými sacími motormi s výkonom 2300 W. Vybavený je výkonným čerpadlom s prietokom 4,5 l/min. a tlakom 6 barov.

Mimoriadne populárny tepovací a extrakčný stroj prišiel s radou inovácii v stávajucom dizajne, ako sú: zosilnená INOX nádoba, možnosť uchytenia vypúšťacej hadice z oboch strán nádoby, praktický nový úchyt kábla na strane stroja, ale hlavne novou nádobou na čistiaci roztok, ktorá je umiestnená na zadnej časti stroja a je jednoducho odnímateľná a vďaka väčšiemu otvoru aj jednoduchšie plniteľná.

Ideálny pre autočistaci sektor ako aj pre tepovanie veľkých plôch ako sú kancelárie a pod. Je vyrobený z odolného polypropylénu, nádrž INOX, celý vyniká vynikajúcou mechanickou odolnosťou. 3 m extrakčná hadica hadica, hubica, nástavec na ručné ako aj podlahové čistenie v cene. 

Extraktor je možné ľahko vyprázdniť za pomoci vstavanej vypúšťacej hadice.. Výborná ovládateľnosť vďaka predným otočným kolieskam a pevným zadným kolesám veľkého priemeru.

Po dokúpení polyestérového filtra, hadice a hubice sa  extraktor môže použiť ako vysávač na prach a tekutiny.

V ponuke aj verzia G&W 26 I CEME AUTO je vybavená príslušenstvom pozostávajúcim z nadštandardne dlhej 6 m extrakčnej hadice a hubice na čalúnenie.

Pokiaľ nájdete niekde nižšiu cenu, neváhajte nás kontaktovať, cenu Vám upravíme!

Vyrobca: G&W
Pôvodná cena: s DPH1042.8 € Cena: 655.00 €bez DPH Cena: 786 €s DPH
Max. výkon 2300 W
Obsah nádoby na špinavú vodu 80 l
Obsah nádoby na vodu so saponátom 11 l
Podtlak 240 mbar
Tlak čerpadla 6 bar
Prietok čerpadla 4,25 l/min
Výkon čerpadla 60 W
Rozmery 610x540x920 mm
Hmotnosť 24,5 kg