Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Akciové produkty

Upratovací PROFI set - vozík MASTER 123 + komplet PROFI mop
Upratovací PROFI set - vozík MASTER 123 + komplet PROFI mop

Absolútne bezkonkurenčná cena za PROFI QUALITY výbavu upratovacieho personálu pr...

157.56 €126 €
Bohman SB 15 - Jednokotúčový čistiaci / leštiaci stroj
Bohman SB 15 - Jednokotúčový čistiaci / leštiaci stroj

Základný model Bohman SB 15 s priemerom kefy 430 mm, ktorý je vďaka efektívnej k...

900 €780 €
Sušič kobercov KRS 850
Sušič kobercov KRS 850

Profesionálny sušič kobercov a podláh KRS 850 je výkonný ventilátor, ktorý dovoľ...

273.6 €237.6 €
Kategórie/Podlahové čistiace stroje/Batériové čistiace stroje s kráčajúcou obsluhou/Bohman iC Evo Lion - umývací stroj s Lion batériou a s čistením vpred i vzad

Bohman iC Evo Lion - umývací stroj s Lion batériou a s čistením vpred i vzad

Bohman iC EVO LION je úplne nový podlahový umývací stroj vybavený systémom Inteligent Cleaning. Vďaka Bohman Inteligent Cleaning sytem umožňuje Bohman iC EVO LION čistiť a ľahko odsať nečistoty v oblastiach, kam ostatné stroje nemôžu dosiahnuť.

Bohman iC EVO LION je malý kompaktný podlahový umývací stroj s odsávaním ako v smere vpred tak v smere dozadu. Náš podlahový umývací stroj je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám každodenného čistenia, najmä v ťažko prístupných alebo členitých priestoroch.

Bohman iC EVO LION je perfektný pre všetky oblasti, kde je nutné vyčistiť až 1 000 m². Stroj je ideálny pre upratovacie firmy, komerčné priestory a predovšetkým pre prevádzkovateľov HO.RE.CA., majú showroomov, predajní, ordinácií a pod. Úplne dokonalý a perfektný pre reštaurácie, hotely, jedálne, predajne, výstavné plochy, ordinácie, kliniky, showroomy vozidiel ..

Máte predajňu, showroom, ordináciu, kliniku a chcete aby Vaše priestory boli stále čisté a zákazníci sa cítili príjemne? Bohman iC EVO LION je najlepšou voľbou pre upratovanie aj niekoľkokrát denne. Technológia Lítiové batérie je riešením, ktoré Vám dáva slobodu v upratovaní a so strojom môžete prakticky upratovať kedykoľvek budete chcieť. Až 50 minút na jedno nabitie a následné rýchlonabíjanie, ktoré zaistia nabitie batérie až už nabíjaním v stroji alebo externe za jednu hodinu. Navyše si k stroju môžete dokúpiť náhradnú batériu a tak byť neustále pripravený na akékoľvek situácie.

Sklopné ergonomické madlo s inovatívnym ovládaním stroja, možnosť stroj uložiť do parkovacej polohy, alebo jeho ľahké prenášanie sú geniálnymi faktormi pre voľbu tohto stroja.

Stroj je vyvinutý v súlade s najnovšími technológiami. Robustná konštrukcia, účinnosť umývania, ovládateľnosť, jednoduchá údržba, rýchle nabíjanie, možnosť náhradné batérie, umývanie aj ťažko prístupných plôch kam sa iné stroje nedostanú = to sú fakty, ktoré Vám pomôžu pri rozhodnutí k nákupu tohto stroja.

SOM Bohman iC EVO LION - ja nezametám, ja ani nestieram - ja podlahy skutočne čistím!
Používate robotický vysávač, alebo robotický vysávač s nádobkou pre čistiaci roztok a zo spodu vysávače upevnený handričku, ktorý podlahu nevyčistí, ale len stiera a možno aj rozťahuje nečistoty? Nečistoty ani baktérie robotickým vysávačom nezničíte, dokonca podlahu ani mopom poriadne neuklidíte. A prečo? Robotický vysávač začne nečistoty stierať, ale kým nevymeníte a nevyčistíte handričku na stieranie, tak prakticky rozťahujete špinu po podlahe. A čo mop? S mopom podlahu naozaj umývate podlahu, ale vyperiete zakaždým mop v čistej vode, tak aby bol skutočne čistý, alebo ho znovu vyperiete v vedre, kde už ste ho niekolkokrát pred tým namočili? Hm, takže v podstate čistíme stále dookola špinavou vodou!

Bohman iC EVO LION je vybavený dvoma nádržami, každá s kapacitou 5 litrov. Tzn. z nádrže na čistú vodu (kam pridáte čistiaci prostriedok, pozor: iba prostriedky určený pre podlahové umývacie stroje). Voda s čistiacim prostriedkom je distibuována na kefu, ktorý podlahu vyčistí. Špinavá voda je odsávaná pomocou stieracie lišty za kefou alebo stieracie lišty pred kefou a dopravovaná do nádrže na znečistenú vodu. Nádrže sú oddelené takže nedôjde ku kontaminácii špinavej vody s čistou vodou. S podlahovým umývacie stroje s odsávaním Bohman iC EVO LION upratujete vždy iba čistou vodou s čistiacim prostriedok a jedine týmto spôsobom dokážete Vašu podlahu poriadne vyčistiť.

Som Bohman iC EVO LION. Nedokážem síce upratovať úplne sám, ale dokážem podlahu poriadne vyčistiť.
Áno, podlahový umývací stroj Bohman Ic EVO LION nefunguje rovnako ako robotický vysávač. Bohman iC EVO LION je podlahový umývací stroj s odsávaním, ktorý skutočne čistí.

Podlahové umývacie stroje vyrábame pre komerčné, profesionálne a priemyselné použitie. Vďaka tomu sme vytvorili profesionálny podlahový umývací stroj Bohman iC EVO LION, ktorý môžete použiť aj v domácnostiach a tak zabezpečiť aj vo Vašich domovoch profesionálne upratovanie, ktorý vďaka nášmu stroju bude u Vás doma za chvíľku hotový.

Vyrobca: BOHMAN
Pôvodná cena: s DPH2508 € Cena: 1510.00 €bez DPH Cena: 1812 €s DPH
Napájanie: Li-Ion batéria
Kefa: 1 x disková
Čistiaci záber: 280 mm
Sacia lišta: 325 mm
Smery čistenia: Vpred aj vzad
Počat nezávislých sacích líšt: 2 x
Nádrž na roztok: 5 l
Nádrž na špinavú vodu: 5 l
Výdrž batérie: 50 min
Max čistiaci výkon: 1200 m2/hod
Hmotnosť: 19,80 kg vrátane batérie
Rozmery: 758 x 376 x 392 mm
Cena: bez DPH