Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií
Kategórie/Jednokotúčové stroje/Stroje na čistenie, drhnutie a brúsenie/Wirbel O 143 S 10 - s orbitálnym pohonom - FIXNÁ STABILITA NA MIESTE

Wirbel O 143 S 10 - s orbitálnym pohonom - FIXNÁ STABILITA NA MIESTE

Predaj tohto produktu bol ukončený.

O 143 S 10 je kompaktný orbitálny jednokotúčový stroj od renomovanej spoločnosti Wirbel. Je mimoriadne praktický (iba 43 kg) a je vhodný pre všetky bežné každodenné upratovacie operácie: čistenie, brúsenie, čistenie s vodou, leštenie a šampónovanie.

O 143 S 10 je tiež ideálny na čistenie chúlostivých povrchov, ako sú koberce. Vďaka modernej technológií má stroj nižšiu spotrebu vody a pracieho prostriedku! Vyššie úspory a produktivita práce vďaka rotačnému pohybu, vďaka ktorému, sa čistiaci roztok podstatne dlhšie udrží strojom, čo znižuje jeho spotrebu. Oscilujúca hlava sa perfektne prispôsobuje všetkým povrchom a umožňuje operátorovi pracovať svižne aj na nerovnostiam podlahy, čo znižuje namáhavosť práce.

Dostupné príslušenstvo a veľké kolesá, ktoré sa dotýkajú zeme aj počas práce, uľahčujú a zefektívňujú všetky operácie. Využitím roto-orbitálneho princípu s vysokofrekvenčnými osciláciami je O 143 S 10 výnimočný, pre jeho nízke vibrácie, stabilitu a ovládateľnosť. Jeho rukoväť v kombinácii s pevným a kompaktným rámom, veľkými kolesami a zníženou hmotnosťou z neho robí odolný, ale zároveň ľahko použiteľný a prenosný orbitálnu jednokotúčový čistiaci stroje.

Vyrobca: WIRBEL
Napájanie: 220-240 V - 50 Hz
Priemer kefy: 430 mm
Otáčky kefy: 1500 ot / min
Prítlak: 25,6 g/cm²
Výkon motora: 1000 W
Výška podvozku 27 cm
Dĺžka kábla: 12 m
Hmotnosť: 43,2 kg
Rozmery: 1200x730x450 mm
Cena: bez DPH