Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Akciové produkty

Batéria 12 V / 85 Ah GEL
Batéria 12 V / 85 Ah GEL

Bezúdržbové gélové batérie vynikajú vysokou hustotou energie, veľkým počtom cykl...

456 €432 €
Sprintus ERA TEC
Sprintus ERA TEC

Vysávače Spritnus ERA TEC neustále pokračujú v inovatívnej sérii ERA, čím zaruču...

250.8 €225.6 €
PLANET OIL 3M - vysávač na olej a emulzie
PLANET OIL 3M - vysávač na olej a emulzie

Priemyselný vysávač PLANET OIL 3M je určený na odsávanie olejov a emulzií. sign...

4308 €3720 €

Turbohubica s kefou - univerzálna d.32 - 40

Univerzálny rotačný vzduchový turbokartáč 30 - 40 mm pasuje k väčšine vysávačov. Univerzálnu turbo hubicu možno použiť prakticky na všetky klasické priemery rúrok. Je univerzálny pre mnoho druhov vysávačov - má integrovaný adaptér pre pripojenie rúrok s priemerom 30 - 40 mm. Využijete ho pre upratovanie kusových i celoplošných kobercov - na odstránenie zašliapaných nečistôt, omrviniek, vlasov, chlpov domácich maznáčikov.

Turbo kefa je vybavená integrovaným adaptérom - tento adaptér má otočnú maticu, ktorú ak uťahujú, zväčšujete tlak na gumové tesnenie, ktoré je umiestnené vnútri matice, pričom sa tvar tohto flexibilného tesnenia prispôsobí tvaru vsunutej trubky. Tento princíp je veľmi jednoduchý a účinný. Vaša turbohubica bude optimálne spojená s rúrkou vášho vysávača, bez vzduch unikal a sací výkon vysávač sa znižoval. Turbokefa odstráni hlboko usadené nečistoty z vášho koberca - prilepené vlasy, chlpy domácich zvierat, zašliapané omrvinky, a pod.

Táto turbohubica je vybavená čtyřimi kolieskami, zaisťujúcimi plynulý pohyb po vysávanom povrchu a gumovou clonou pre zvýšenie efektu podtlaku nutného pre roztočenie lopatkovej turbínky a tým aj rotujúceho kefy.

Turbo kefa umožňuje vertikálny pohyb a prostredníctvom kolienka adaptéra rozširuje tento pohyb aj na horizontálne - vysávanie je efektívne.

Pôvodná cena: s DPH19.2 € Cena: 12.00 €bez DPH Cena: 14.4 €s DPH
Cena: bez DPH