Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Akciové produkty

Ghibli & Wirbel S-TEAM 6V
Ghibli & Wirbel S-TEAM 6V

Ghibli & Wirbel S-Team 6V je parný čistič vybavený profesionálnym sacím systémom...

3597.6 €2868 €
NOVA CLEAN 10 L - na čistenie kobercov a čalúnenia
NOVA CLEAN 10 L - na čistenie kobercov a čalúnenia

Hlboko prenikajúci prací prostriedok na koberce a odolné tkaniny. Odstraňuje vše...

50.4 €44.4 €
Bohman 7 BR 75 - kompletná výbava
Bohman 7 BR 75 - kompletná výbava

Podlahový umývací stroj so sediacou obsluhou Bohman 7 BR 75, je stroj úplne nove...

11400 €8520 €

Sprintus CraftiX 50 L

Nové certifikované bezpečnostné vysávače SPRiNTUS pre triedy prachu L a M vysávajú tam, kde vzniká nebezpečný prach. Priamo na elektrickom náradí. A to všetko s automatickým čistením filtra s konštantne vysokou úrovňou sacieho výkonu.

CraftiX je profesionálny vysávač s automatickým oklepom filtra vhodný na vysávanie jemného prachu. Ocenia ho všetci remeselníci, stavebníci, ale aj automotive priemysel.

Dvojkomorový systém oklepu filtra zaručuje stály sací výkon bez prerušenia. Jedna komora saje a v druhej prebieha oklep - spätný náraz vzduchu zhodí nazberaný prach z filtra. Oklep prebieha každých 45 sekúnd automaticky. Pri vysávaní tekutín alebo bežných nečistôt je možné oklep vypnúť.

Vysávač je vybavený elektrickou zástrčkou na náradie a adaptérom na pripojenie napríklad frézy, brúsky či vŕtačky. Vysávač sa zapne automaticky po zapnutí náradia.

Hepa filter a výstupný penový filter chráni pľúca obsluhy pred jemným prachom, vysávač je možné dodať aj v prachovej triede M, ktorá prepúšťa len 0,1 % nečistôt.

Po ukončení práce a odpojení hadice sa dá ústie zavrieť záklopkou, aby sa predišlo prášeniu pri presune. Sací výkon sa dá regulovať ovládačom na vysávači.

Prehľad bezpečnostných vysávačov SPRiNTUS.

Pre efektívnu kontrolu prachu triedy L a M vám ponúkame modelový rad CraftiX s celkovo štyrmi bezpečnostnými vysávačmi. V oboch triedach prachu máte na výber medzi modelom s objemom nádoby 35 a 50 litrov.

S modelmi CraftiX zaistíte maximálnu ochranu zdravia užívateľa. Účinné čistenie filtra zaisťuje trvalo voľný filter s trvalo vysokým sacím výkonom. To vám šetrí čas a peniaze, pretože čistenie filtra prebieha automaticky bez prerušenia sacieho prúdu a napájania, a to aj v prípade extrémneho množstva jemného prachu.    

Pre prach triedy L s automatickým čistením filtra.

Bezpečnostné vysávače CraftiX 35 L a 50 L sú vaším ideálnym partnerom, ak pracujete s prachom triedy L, ktorý je mierne nebezpečný pre zdravie. Vďaka antistatickej príprave je možné pripojiť voliteľnú antistatickú hadicu (č. položky 118.143), aby sa zabránilo elektrostatickým nábojom. Týmto spôsobom je možné predísť nebezpečným iskrám, statickému náboju a usadzovaniu nečistôt v sacej hadici.

Pre nebezpečný prach triedy M s automatickým čistením filtra a rozšíreným výstražným systémom.

Drevený prach, prach z farieb alebo iný prach – dva bezpečnostné vysávače CraftiX 35 M a 50 M absorbujú nebezpečný prach triedy M skôr, ako sa dostanú do dýchateľného vzduchu. Vďaka štandardnej antistatickej výbave sú dva M bezpečnostné vysávače ideálne na vysávanie veľkého množstva jemného prachu priamo na elektrickom náradí.

Vyrobca: SPRINTUS
Pôvodná cena: s DPH838.8 € Cena: 584.00 €bez DPH Cena: 700.8 €s DPH
Napájanie 220-240 V / 50-60 Hz
Výkon: 1200 W
Podtlak: 250 mbar
Prietok vzduchu: 74 l / s
Objem nádoby: 50 l
Sacia hadica: 5 m
Oklep filtra: Automatický
Dĺžka el.kábla: 10 m
Hmotnosť: 19,5 kg
Rozmery: 54 x 39 x 77 cm
Cena: bez DPH