Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií
Kategórie/Tepovacie stroje / Extraktory/Profesionálne sady na tepovanie/Sada na profesionálne čistenie kobercov - tepovač Bohman POWER K15 + jednokotúčový stroj

Sada na profesionálne čistenie kobercov - tepovač Bohman POWER K15 + jednokotúčový stroj

Profesionálny extraktor Bohman POWER K 15 pre čistenie kobercových plôch. Vďaka robustnému prevedeniu, vysokému výkonu a zároveň veľmi kompaktným rozmerom je obzvlášť vhodný aj pre čistenie v bytoch. Jednoduchá manipulácia, prevážanie aj vynášanie do schodov. Robustný celokovový podlahový adaptér na koberce v základe. 4 barové čerpadlo s prietokom vody 1,45 l/min a brutálnym sacím výkonom high-waterlift 300 mbar necháva konkurenciu ďaleko za sebou. Celokovová hubica na tepovanie kobercov. Vďaka jej robustnému profesionálnemu prevedeniu hravo zvládne aj hrubšie zaobchádzanie.

Spoločne v sete s jednokotúčovým strojom Floor W 13-750 v plnej výbave, vrátane nádrže na detergent, kefou na koberce, kefou na tvrdé podlahy a unášačom padov.

Jednokotúčovým strojom vyčistíte koberce a extraktorom s mimoriadne silným sacím výkonom následne odsajete vodu z kobercov, ako aj dočistíte miesta, kde by mohol byť prístup s jednokotúčovým strojom obtiažnejší. Nadstavec na čistenie a tepovanie podláh je celokovový, čiže nehrozí jeho poškodenie aj pri namáhavejšom zaobchádzaní ako je drhnutie kobercov a väčšom prítlaku pri odsávaní vody. Výsledný efekt je excelentný!

Vyrobca: WEBER,SANTOEMMA
Pôvodná cena: s DPH1962 € Cena: 1265.00 €bez DPH Cena: 1518 €s DPH
Cena: bez DPH