Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Ryobi RY18FGA-0 aku 18 V mlhovač s 2l nádobou ONE+

Ryobi RY18FGA-0 je profesionálna dezinfekčná pištoľ, ktorá využíva princíp elektrostatickej indukcie pre efektívnu a jednotnú distribúciu dezinfekčného roztoku na povrchy.

Ryobi RY18FGA-0 pištoľ je ľahká a veľmi pohodlná. Je napájaná lítiovou batériou, ktorá vám umožňuje vykonávať dezinfekciu niekoľko hodín bez obmedzení a kdekoľvek, bez toho, aby ste boli viazaní káblom. Roztok sa rozprašuje na veľmi malé a ľahké kvapky, ktoré sa dostanú do každého bodu ošetrovanej oblasti a efektívne sa usadzujú. Elektrostatickým nábojom sú kvapky priťahované na celý cieľový povrch a pri dopade na povrch vytvárajú účinný dezinfekčný povlak.

Pevnosť nabitých častíc je väčšia ako gravitačná sila, takže sú okamžite priťahované dezinfikovaným povrchom a nepadajú na zem.

Prečo potrebujete Ryobi RY18FGA-0?
Vírusy a baktérie sa veľmi rýchlo šíria a usadzujú v úzkych rohoch a skrytých miestach. Účinná ručná dezinfekcia trvá veľmi dlho a vyžaduje si neprimerané náklady. Okrem toho existuje veľa oblastí, ktoré je veľmi ťažké správne dezinfikovať, ako napríklad počítačové klávesnice a telefóny v kanceláriách alebo pokladne v supermarketoch, alebo obchodoch.

Ako to funguje?
Elektrostatická dezinfekcia umožňuje rýchlo a rovnomerne pokryť povrch dezinfekčným roztokom.
Elektrostatický aplikátor dodáva elektrický náboj roztoku vychádzajúcemu z dýzy. Nabité molekuly sa navzájom odpudzujú, takže si zachovávajú rovnomernú vzdialenosť od seba, ale zároveň sú priťahované k povrchu, ktorý má byť dezinfikovaný. Pevnosť nabitých častíc je väčšia ako gravitačná sila, takže sú okamžite priťahované povrchom a nepadajú na zem.

Priťahovanie preto zaisťuje, že všetky častice roztoku sa usadzujú na povrchu, čím sa vytvára 360-stupňové pokrytie bez vynechania akýchkoľvek častí.

Hlavné vlastnosti:
Vhodné pre každodenné použitie
Vysoká kvalita dezinfekcie
Krátky čas potrebný na dezinfekciu
Autonómia vďaka Li-Ion batérií
Pohodlné použitie
Bezpečnosť
Vysoká produktivita

Mlhovač je dodávaný bez batérie a nabíjača. Odporúčame pre tento mlhovač 5.0 Ah Batéria + nabíjačka - 150 € s dph

Pôvodná cena: s DPH224.4 € Cena: 149.00 €bez DPH Cena: 178.8 €s DPH
Cena: bez DPH