Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií
Neplatiči Faktúr

Neplatiči Faktúr PODVODNÍCI - KTS CENTER SLOVAKIA s.r.o.

Dátum pridania: 05.07.2016

Na našich stránkach chceme ukázať na podvodníkov a neplatičov a aspoň takouto cestou upozorniť ďalších, aby predišli problémom s danými podvodnými "firmami".

Momentálne chceme upozorniť na podvodníkov a neplatičov, "firmu":

KTS CENTER SLOVAKIA s. r. o.     po starom fungovali pod názvom KARCHER TEPOVANIE SLOVENSKO S.R.O.   -  PODVODNÍK S VEĽKÝM "P"

IČO: 48309273
DIČ: 2120127713
IČ DPH: SK2120127713

Táto "firma" nám dlhuje 2 faktúry po splatnosti v celkovej výške 3500 €. Je to "firma" s klasicky podvodníckymi manierami. Najskôr si "firma" objednávala cez svojho konateľa, p. Štefana Dancáka u nás tovar najskôr na dobierku, potom na faktúru v nižších sumách. Tieto faktúry mala opakovane tendenciu nesplácať v stanovenom termíne. Následne potom spravil konateľ spoločnosti p. Štefan Dancák dve väčšie objednávky za súhrnnú sumu 3500 €. Nakoľko ale mal po splatnosti predošlé faktúry, bol upozornený, že pokiaľ ich neuhradí, nebude mu tovar zaslaný. Nakoniec, po niekoľkých dňoch faktúry po splatnosti uhradil a na základe toho mu bol tovar zaslaný. 

Splatnosť faktúry dostal 30 dní, ale po jej vypršaní úhrady nenastali. Po následných urgenciách opakovane uvádzal klasické rečičky podvodníkov a vyhováral sa raz na účtovníčku, potom na dovolenku, nedostatok času a po opakovanom tlačení z našej strany 3 x !!! po sebe tvrdil že úhrady odišli. Čo bolo z jeho strany vedomé klamstvo. Po tejto poslednej "kvapke" nám už došla trpezlivosť a tento pán "konateľ" bol jasne a dôrazne upozornený aby dostál svojich záväzkov, načo komunikácia z jeho strany skončila. Nereagoval ani na písomné výzvy a boli sme tak nútený riešiť tento problém inou cestou..

Pokiaľ teda narazíte pri svojom biznise na "firmu" KTS CENTER SLOVAKIA s. r. o.    KARCHER TEPOVANIE SLOVENSKO S.R.O. - dajte si pozor - NEPLATIČ s veľkým N a PODVODNÍK S VEĽKÝM "P" !!!!! 

kts1                           

                             

kts2

 

Komentáre