Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Jednokotúčový stroj Sprintus EM 17 EVO - PLNÁ VÝBAVA

Jednokotúčový umývací a drhnúci stroj s výkonom motora 1200 W, s priemerom kefy 406 mm. Je vhodný pre akékoľvek bežné čistiace práce: čistenie tvrdých podláh, kobercov, odstraňovanie vosku, leštenie a umývanie. Bezkonkurenčná cena v tejto kategórii strojov v plnej výbave na trhu!!!

„Kotúčový stroj, ktorý nikdy nesklame.“ Kvalitné spracovanie, robustný motor a prevodovka.

Cena zahŕňa stroj vrátane príslušenstva: stroj, nylonová kefa, kobercová kefa, unášač padu, nádoba na roztok.

Stroj je vybavený robustným 1200 W motorom s planétovou prevodovkou. Planétová prevodovka je bezúdržbová, vybnavená silikónovými prevodmi tak aby bolo zaistených 154 otáčok / minúta na kefe.

Perfektná stabilita a jednoduchá obsluha aj pre začiatočníkov. Je ideálny pre každodenné vnútorné čistenie hotelov, reštaurácií, nákupných centier, výstavných centier, rovnako ako škôl a štátnych inštitúcií. 

Ľahké a okamžité používanie, výbava už v štandarde (nádrž na čistiaci roztok, kefa, unášač padu). Stroj má indukčný motor pohonu kefy a planétovou bezúdržbovou prevodovku. Je veľmi tichý.

Vhodný pre umývanie všetkých druhov a veľkostí povrchov. Prítlak kefy može byt zvýšený použitím prídavnej 14 kg záťaže pre optimálny výsledok pri veľmi odolných škvrnách. 

Pôvodná cena: s DPH858 € Cena: 649.00 €bez DPH Cena: 778.8 €s DPH
Napájanie: 220-240V/50 Hz
Výkon motora: 1200 W
Otáčky kefy: 154 (ot./min)
Prítlak: 41 kg
Šírka kefy: 430 mm
Dĺžka el. kábla: 12 m
Objem nád. na čistú vodu: 10 l
Hmotnosť: 41 kg
Cena: bez DPH