Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

IPC Gansow CT 230 BT 105

Výkonný a elegantný umývací automat IPC Gansow CT 230 BT 105 s odolnou konštrukciou pre umývanie marketov, logistických centier, priemyselných objektov s ľahkou výrobou,... 
Automatické vypínanie kief pri zastavení, rýchlosť umývanie až 6,5 km / h, pohon predných kolies, kolesá Anti-Skid, stúpavosť 16 °, bezpečnostný sedadlový vypínač, dobrý výhľad vpred, alarm pri cúvaní, ovládanie s režimom automat / manuál, kontrolné a prevádzkové LCD display.

Nádrže čistej aj špinavej vody z vysoko odolného polyetylénu. Parabolická sacia lišta sa 4x otočiteľná zadnou stieracie gumou. Silný motory pre každý kefu s integrovanou prevodovkou znižuje nutnosť kontroly a údržby. Trojstupňový tangenciálny sací motor pre excelentné odsatie čistiaceho roztoku zo všetkých druhov podláh.  Jednoduchý ovládací panel s prehľadnými LCD displejom informujúcim obsluhu o prítlaku a počte prevádzkových hodín a prípadných chybách.

Základné nastavenie stroja pre rýchlu obsluhu bez zbytočných chýb obsluhy je nastavené v režime automat a aktivuje sa šliapnutím na "plynový" pedál. Spúšťanie kefovej hlavy a sacej lišty pomocou servomotora. Kefová hlava s nastaveným dorazom, tj. S plynulými troma polohami nastavenia prítlaku.

Pohon stroja pomocou bezúdržbového motora na prednom otočnom kolese, ktorý pri vypnutí stroja funguje ako dynamická brzda. Pri cúvaní je sacia lišta automaticky zdvihnutá. Pojazd vpred i vzad. Nastaviteľný prítlak kefy, rýchlosť pojazdu (0-6,5 km / h), množstvo čistiaceho roztoku na kefy a pozície sacej lišty.

Vyrobca: IPC
Pôvodná cena: s DPH25200 € Cena: Na vyžiadanie
Napájanie: 36 V
Čistiaci záber: 1050 mm
Šírka sacej lišty: 1280 mm
Produktivita čistenia: 9450 m2/h
Nádrž na čistú vodu: 205 l
Nádrž na špinavú vodu: 225 l
Počet kief: 2
Váha bez batérií: 377,5 kg
Rozmery (DxŠxV): 1950x1155x1466 mm
Prítlak kief: 100 kg
Stúpanie: 16 %
Max. rýchlosť: 9 km
Cena: bez DPH