Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií
Kategórie/KOMBI stroje na čistenie eskalátorov aj klasických povrchov/Bohman Escalator 50 - čistiaci stroj na eskalátory aj na štandardné povrchy !!!

Bohman Escalator 50 - čistiaci stroj na eskalátory aj na štandardné povrchy !!!

Bohman Escalator 50 je podlahový umývací stroj vyvinutý špeciálne pre čistenie nášlapých plôch eskalátorov a jazdiacich schodov či prepravných pásov. Rovnako je ho možné používať aj ako klasický podlahový čistiaci stroj.

Revolučný systém riešenia stroja Bohman Escalator 50 umožňuje pracovať v dvoch fázach, suché a mokré. Cyklus suchého zametanie odstráni kamene, piesok a ostatné mechanické nečistoty. Mokrý cyklus následne odstráni všetky škvrny inkrustace vďaka kombinovanému pôsobeniu čistiaceho prostriedku, ktorý je striekaný pred prvou valcovou kefou priamo na schody. Špeciálne polypropylénové kefy zaisťujú hĺbkové čistenie bez poškriabania farby alebo povlaku, ktorý je nanášaný na eskalátory alebo pohyblivé chodníky.

Bohman Escalator 50 je rýchly, jednoduchý a spoľahlivý čistič eskalátorov. Je kompaktný a ľahko ovládateľný s výhodou využitia aj ako štandardný podlahový umývací stroj.

Čistič eskalátorov Bohman Escalator 50 po pripravení a umiestnení na eskalátor následne pracuje sám a operátot môže venovať svoj čas čisteniu ďalších častí.

Kefová hlava, ktorú je možné využiť ako zametaciu jednotku pre suché čistenie alebo ako umývacú jednotku pre mokré čistenie, je chránená puzdrom z nerezovej ocele. Puzdro je zároveň dôležitým prvkom pre vytvorenie podtlaku, ktorý maximalizuje sací výkon na odstránenie všetkých nečistôt.

Technológia Bohman EasyEdge zaisťuje čistenej nášľapnej plochy eskalátore takmer až do jeho kraja. Kefová hlava je jednoducho otočiteľná o 180 ° tak, aby jednu stranu hlavy bolo možné umiestniť čo najbližšie k bočnému panelu eskalátora. Vďaka tejto technológii je jedno ako je eskalátor široký, jednoducho otočíte hlavu a stroj presuniete do polohy k druhému boku eskalátora.

Verzia stroje na čistenie eskalátorov Bohman Escalator 50 je vybavená odsávacou lištou, vďaka čomu zariadenie ľahko zmeníte na podlahový umývací stroj s odsávaním !!!!

Vyrobca: BOHMAN
Pôvodná cena: s DPH15600 € Cena: 9800.00 €bez DPH Cena: 11760 €s DPH
Napájanie: 230 V / 50-60 Hz
Pracovná šírka: 510 mm
Dĺžka sacej lišty: 780 mm
Nádoba na čistiaci roztok: 35 l
Nádoba na odpad: 35 l
Motor kief: 900 W
Prítlak kief: 30 kg
Sací výkon: 2.100 mm H2O
Plošný výkon: 1.000 m²/h
Rozmery: 1200 x 580 x 920 mm
Hmotnosť: 109 kg
Cena: bez DPH