Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Bohman EASY ORBITAL - Fixná stabilita na mieste

Bohman Easy Orbital vyzerá ako klasický jednokotúčový stroj, ale je úplne iný. Easy Orbital je vďaka svojej technológii revolučným strojom medzi jednokotúčovými strojmi. Easy Orbital pracuje v rotačno-orbitálnom pohybe, ktorý vytvára konzistentné vibrácie. Tieto vibrácie podporujú účinné čistenie, pretože umožňujú plný a dlhodobý kontakt čistiaceho kotúča s cieľovou podlahou. Na rozdiel od bežného stroja na podlahu je systém Easy Orbital nielen stabilný, ale veľmi ľahko ovládateľný. Jeho stabilita je zaistená jeho konzistentnou vibráciou.

Easy Orbital čistí podlahu kontaktnými vibráciami priamo na čistenú plochu. Tieto vibrácie zaisťujú jednoduchšie, účinejšie a rýchlejšie odstránenie nečistôt z podlahy. Easy Orbital sa nepohybuje ako štandardný stroj a preto je možné vyvinúť konštantný tlak na určitú umývaciu plochu. Orbitálna technológia umožňuje, aby čistiaci kotúč plne priľnul k podlahe.

Stroj disponuje 1490 otáčkami za minútu čo stroju dodáva neuverenú silu a škálu pre jednotlivé aplikácie. So strojom dokážete ideálne vyčistiť koberce, kedy vďaka technológii vyberie a otáčanie kefy vyčistíte aj špinu, ktorá je v koberci. Na čistenie kobercov je nutné použiť pad z mikrovlákna takzavný Bonet, ktorý je určený na čistenie kobercov.

Následne na stroj upevníte leštiaci pad a môžete sa vrhnúť na leštenie podláh, alebo pokojne aj na kryštalizáciu mramoru. Stroj je vhodný aj na čistenie silne zašpinených podláh v kombinácii s podlahovým padom, avšak v tomto smere je ďaleko účinnejší EASY SCRUBBER 15 alebo 20, ktoré majú podstatne vyšší prítlak a účinnosť umývania pri nízkych otáčkach.

My v NOVA CLEANe Vám radi poradíme s výberom toho správneho stroja. Viac ako 20 ročné skúsenosti ako upratovacích službách tak v predaji upratovacej techniky, široký sortiment, profesionalita a zákazník na prvom mieste z nás robia Vášho spoľahlivého dodávateľa a radcu pri výbere čistiacej techniky.

Všestrannosť Bohman EASY ORBITAL ho predurčuje na niekoľko typov čistení

  • Vodné drhnutie tvrdých a vinylových plôch
  • Vyhladenie a renovácia betónovej vrstvy
  • Čistenie kobercov
  • Suchá údržba: ošúpanie a leštenie vinylových podláh
  • Brúsenie drevených podláh
  • Reštaurovanie a kryštalizácia mramora
Vyrobca: BOHMAN
Pôvodná cena: s DPH1554 € Cena: 1005.00 €bez DPH Cena: 1206 €s DPH
Napájanie: 220-240 V - 50 Hz
Priemer kefy: 430 mm
Otáčky kefy: 1490 ot / min
Výkon motora: 1100 W
Hmotonosť: 54 kg
Rozmery: 69 x 46 x 128 cm
Cena: bez DPH