Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Bohman 9 BR 85 - kompletná výbava

Podlahový umývací stroj so sediacou obsluhou Bohman 9 BR 85je stroj úplne novej generácie, ktorý sa dodáva s kompletným vybavením, cena teda zahŕňa: 2 x kefy, 6 x 6V gelové bezúdržbové batérie, nabíjačku batérií, odsávaciu lišta, dopravu a zaškolenie obsluhy a to všetko za ABSOLÚTNE bezkonkurenčnú cenu na trhu.

Prednosti podlahového umývacieho stroj Bohman 9 BR 85:

Jednoduché ovládanie stroja je základ pre jeho jednoduchú obsluhu. Robustný umývací stroj má skvelý akčný rádius a je určený pre umývanie všetkých typov podláh. Prednosťou umývacieho stroja je excelentný výsledok čistenia a odsávania stroja, dobrý výhľad a ľahké nastupovanie z oboch strán, ktoré je dôležité pre obsluhu stroja. Stieracia lišta za strojom, ktorá spoločne s kvalitnou sacou turbínou zaisťuje veľmi kvalitné odsávanie znečistenej vody z čistenej podlahy.

Umývací stroj má bezúdržbový pohon kefy, v základe má elektrický zdvih a spúšťanie stieracie lišty ako aj hlavy kief. Tento umývací stroj ponúka taktiež predné led osvetlenie. Vďaka vysokému prítlaku kefovej hlavy si stroj poradí s každou nečistotou na čistenom povrchu. Stieracie gumy v sacej lište sú 4x otočiteľné pre maximálne využitie. Rýchlosť umývania je až 6,5 km / h, pohon predného kolesa stroja umožňuje až neuveriteľnú stúpavosť 15%.

Kvalitu stroje navyše zaručuje robustná konštrukcia, robustné plastové kryty absorbujúci možné nárazy, veľmi dobrá stúpavosť a skvelý akčný rádius stroja.

Podlahový umývací stroj batériový s odsávaním so sediacou obsluhou Bohman 9 BR 85 je vhodný pre upratovacie firmy, školy, nemocnice, logistické centrá, predajné centrá, výrobné závody a ďalšie náročné prevádzky, ku je potreba efektívne, poriadne a rýchlo upratovať veľké plochy.

Podlahový umývací stroj so sediacou obsluhou Bohman 9 BR 96 je osadený kvalitnými motormi 36 V, ktoré sú oproti 24 V motorom kvalitnejšie a majú dlhšiu životnosť aj celkovú výdrž stroja na jedno nabitie. Podlahové umývacie stroje Bohman na 36 V sú vhodné pre náročné prevádzky a priemyselné riešenia, rovnako tak ako pre logistické centrá, nákupná galéria a ďalšie komerčné objekty.

Podlahové umývacie stroje Bohman = prvá česká značka podlahových umývacích strojov s vlastným vývojom. Vďaka úlohe výrobca podlahových umývacích strojov máme na sklade náhradné diely v dostatočnom množste a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis v čo najkratších reakčných časoch.

Vyrobca: BOHMAN
Pôvodná cena: s DPH16752 € Cena: 9999.00 €bez DPH Cena: 11998.8 €s DPH
Napájanie: 36 V
Čistiaci záber: 860 mm
Šírka sacej lišty: 1100 mm
Produktivita čistenia: 5950 m2/hod.
Sací motor: 730 W
Motor kief: 2 x 1000 W
Počet kief: 2 ks
Otáčky kief: 180 ot./min.
Motor hohonu: 800 W
Max. stúpavosť: 15 %
Nádrž na čistú vodu: 180 l
Nádrž na špinavú vodu: 200 l
Rozmery: 1580x875x1200 mm
Hmotnosť: 240 kg
Prítlak kief: 65 kg
Cena: bez DPH