Táto internetová stránka používa súbory cookie. Viac informácií

Automatické dávkovanie chémie pre SMARTKIT

SMARTKIT- MX je viacúčelový patentovaný systém, ktorý vyvinula spoločnosť Santoemma a môže byť použitý s vybranými strojmi Santoemma.
Tento systém umožňuje rozšíriť stroj o mnoho výhod dôležitých pri čistení kobercov. SMARTKIT je možné použiť pre automatické dávkovanie chémie počas čistenia, takže eliminuje prácu obsluhy v tomto kroku. Navyše je možné použiť špeciálne hadice a pištole pre predstrek (PRESPRAY), s ktorou je možné vykonať predstrek kobecov pred čistením. Toto napomáha k lepšiemu výsledku čistenia a tiež urýchli nasledujúce čistenie.
Jednoduchým otočením ovládača strieka stroj čistú vodu a je teda možné opláchnuť koberec po čistení, čím odstránime zbytky chémie a nečistôt z vlákien koberca.

Vlastnosti - SMARTKIT
1. SMARTKIT automaticky nastaví najlepšiu koncentráciu pre predstrek kobercov a pre extrakčné čistenie s chémiou.
2. Vďaka automatickému systému dávkovania nie je potrebné prepočítavať množstvo chémie dávkované do nádrže, ktoré závisí na veľkosti nádrže a koncentráciu chémie.
3. Zatiaľ čo normálne zostáva po čistení nevyužitý roztok v nárži, so SMARTKIT nezostáva nič, pretože chémia sa nepridáva do nádrže, ale odoberá sa z kanistra.
4. Vďaka dlhšej dobe pôsobenia chémie pri predstreku kobercov je výsledok čistenia lepší a tiež sa urýchli nasledujúce čistenie.
5. Stroj vybavený systémom SMARTKIT je jednoduché premiestňovať z miesta na miesto. Operátor nemusí prenášať externé zariadenie pre postrek či už elektrické alebo manuálne.
6. Vďaka veľkému obsahu nádrže je pri predstreku kobercov eliminovaná strata času pri pravidelnom doplňovaní prenosného postrekovača.
7. Vďaka výkonnému čerpadlu stroja prevedie operátor predstrek veľmi rýchlo.
8. Prepláchnutím koberca rozpustíme zvyšky chémie a nečistôt ktoré odstránime z vlákien koberca. Vďaka tomu vydrží dlhšie čistý.

So systémom SMARTKIT, je oplach kobercov veľmi jednoduchý a nie je nutné vylievať roztok chémie z nádrže a plniť ju znovu len čistou vodou. Oplach môže byť bez akýchkoľvek problémov vykonaný ako finálny proces čistenia.

Vyrobca: SANTOEMMA
Cena: Na vyžiadanie
Cena: bez DPH